Свідомий вибір. У НАС Є МАЙБУТНЄ

136

    На календарі вже 2 вересня, до старту передвиборчої компанії залишилось тільки три дні, а вулиці вже пофарбовані в кольори різних політичних партій. Тут і добре забуті блакитно – білі та нові пурпурні й зелено-жовті кольори – така собі політична веселка.

   Разом з тим з’являються нові проєкти, серед яких і політична партія «За Майбутнє», яка створена 24 депутатами-мажоритарниками. Однак не встигла партія бути заснованою як одразу ж з’явилися фейкові інформаційні вкиди, так звані «розслідування», у яких партії приписують зв’язок з одіозним Ігорем Коломойським, з п’ятим президентом України Петром Порошенком, з лідеркою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Беручи інформацію лише з відкритих джерел порталу YouControl, давайте все-таки з’ясуємо ситуацію, розставимо усі крапки над «і».

Ніхто не заперечує що керівник партії Ігор Палиця у минулому був у складі політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Однак якщо брати за основу факт приналежності до тієї чи іншої партії у минулому то 99,9% політиків мали приналежність до яких-небудь «незручних» політичних партій.

Проте відкриті джерела не можуть зобразити чітку мотивацію, заради якої була створена партія «За Майбутнє» — власне, як і наміри, життєві позиції та гідність людей, що входять до її складу — серед яких вчені, лікарі, вчителі, аграрії, а також кредит довіри тих, хто підтримує політичний напрямок партії «За Майбутнє» за її сміливі погляди й рішучі дії.

Дуже показовим було те що під час з’їзду членів партії «За Майбутнє» її підтримали кардіолог, заслужений лікар України Борис Тодуров — який зазначив що саме ця партія буде спроможна підвищити якість медицини та музикант, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка. Він вірить у те, що коли представники партії «За Майбутнє» прийдуть до влади, то запросять його не на корпоратив для святкування перемоги, а разом працюватимуть над розвитком культури України, подальшою розбудовою нашої держави.

Протягом наступних двох місяців кожен з нас постане перед вибором, хтось в черговий раз повірить популістським лозунгам, заїждженим темам війни між мовою та релігією і знову чергові п’ять років буде чекати на краще майбутнє. Але майбутнє починається прямо зараз — тож давайте його будувати разом.

Публікацію розміщено на правах реклами