Термінова евакуація: у Лимані перевірили системи пожежної безпеки у школах

81

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України №44205/1/1-19 від 11.12.2019 з метою здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей (дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я, державних об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі торгівельно-розважальних закладів, віднесених до СС2 та СС3 класів наслідків (відповідальності) будівель та споруд) на Донеччині тривають позапланові перевірки зазначених закладів. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на пожежах, а також з метою навчання діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, в Лиманській загальноосвітній школі №3 та Лиманській загальноосвітній школі  №2 відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі. Вона проводилася у супроводі інспекторського складу 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які наприкінці заходу підбили підсумки.

Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації із навчальних закладів є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти. Адже у разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме, як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися.

Наразі тривають перевірки у всіх містах області.

Раніше повідомлялося, що Лиманський виконком та УСЗН проведуть «Прямі лінії» для жителів громади.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.