Триває будівництво сучасного комплексу з велосипедного спорту у Лимані

267

Реалізація проєкту, який фінансується за рахунок обласного бюджету, спрямована на відновлення повноцінної діяльності після переміщення з Донецька Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

На земельній ділянці поруч із адмінкорпусом спортшколи по вулиці Петропавлівській передбачено спорудження ВМХ траси з усіма необхідними комплексами, а також будівлі гуртожитку з можливістю розміщення 52 осіб.

За 2,5 місяці підрядною організацією ТОВ «Будтехмаш» зроблено фундамент і кладку цеглою трьох поверхів гуртожитку. Ведуться роботи щодо бетонування підлоги, розпочато монтаж сходової клітини, облаштування внутрішніх комунікацій. Найближчим часом очікується установка металопластикових вікон, паралельно відбуватиметься влаштування даху. Окрім цього, у рамках зведення стартової рампи треку ВМХ будівельники спорудили ряд блоків ФБС заввишки 5 метрів, поруч формують пряму та два віражі траси.

Призначенням комплексу є сприяння розвитку велоспорту в регіоні, залучення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, досягнення високих результатів. Велотрек і гуртожиток потрібні для якісної організації навчально-тренувального процесу вихованців ОСДЮСШОР та членів збірної команди України, проведення обласних і всеукраїнських змагань.

Читайте також: На Лиманщині завершилася шкільна Спартакіада: визначені переможці.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.