«Це не моє, то сусід дав!» — мешканець Слов’янську ховав дома набої та порох

39

Під час проведення слідчих дій у 54-річного жителя Слов’янська поліцейські виявили та вилучили патрони в кількості 50 штук калібром 5,6 мм та 2 металеві банки з порохом близько 400 грамів, повідомляє прес-служба поліції.

Зі слів чоловіка, заборонені предмети належать не йому. Набої та порох дав сусід. Чи це так, доведеться встановити слідству.

Боєприпаси і порох вилучено та направлено на експертизу, за результатами якої буде дана остаточна правова кваліфікація.

За незаконне зберігання боєприпасів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років – ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Співробітники поліції звертаються до всіх громадян, які ще зберігають удома незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби — ви маєте можливість добровільно здати їх в правоохоронні органи.

Згідно ч. 3 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України подібна ініціатива з боку громадянина передбачає його звільнення від кримінальної відповідальності.

Раніше повідомлялося, що в Україні створять єдиний рєєстр ветеранів війни.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.