У Донецькій області 29 інклюзивно-ресурсних центрів відновили роботу

24

Двадцять дев’ять інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області відкрили свої двері для дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків, повідомляє прес-служба ДонОДА.

Особлива увага приділяється родинам, в яких діти зараховуються до закладу освіти вперше.  У найкоротші терміни  було організовано проведення психолого-педагогічної оцінки розвитку з метою визначення особливих освітніх потреб цих дітей. У цілому по області з дня відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів  висновки про комплексну оцінку з рекомендаціями щодо програми навчання та особливостей організації психолого-педагогічної допомоги  отримали 1813 родини, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Всі інклюзивно-ресурсні центри працюють на порталі інклюзивної освіти в системі автоматизації роботи, яка покликана спростити комунікацію між батьками дітей з особливими освітніми потребами та інклюзивно-ресурсними центрами. Саме тут батьки можуть подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру онлайн та отримати запрошення на проходження комплексного оцінювання.

Окрім цього фахівці надають корекційно-розвиткові послуги і тим дітям з особливими освітніми потребами, які вже знаходяться на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі і пройшли комплексну оцінку. Вони консультують та психологічно підтримують батьків у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку їх дітей, надають методичну підтримку та консультації педагогам закладів освіти щодо правильної побудови індивідуальної освітньої траєкторії дитини з особливими освітніми потребами.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради Донецької області, підпорядкований Управлінню освіти, молоді та спорту Лиманської міськради, розташований за адресою: Донецька область, м. Лиман, Незалежності, 15.

Читайте також: Оголошено конкурс на придбання квартир в Лиманській громаді для переселенців.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.