Українцям заборонять відвідування кладовищ, аби не допустити порушень карантину

50

Більше 20 тисяч правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок під час поминальних днів, аби не допустити порушень карантину. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

«Рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року головам обласних та Київської міської державної адміністрацій за участю органів місцевого самоврядування доручено заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховань», — вказано у повідомленні.

Також, відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21 квітня 2020 “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні”, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови дотримання протиепідемічних правил.

Поліцейські разом із нацгвардійцями під час проведення поминальних днів забезпечуватимуть правопорядок та стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема поблизу кладовищ будуть чергувати посилені патрулі. При цьому основне завдання правоохоронців — це проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони відвідувань місць поховань та необхідності дотримання всіх карантинних обмежень, адже ці заходи спрямовані на збереження здоров’я і життя людей.

«Національна поліція закликає громадян дотрималися тимчасових обмежень і з розумінням поставитися до роботи правоохоронців», — додали у поліції.

Раніше мер Лиманської громади Петро Цимідан звернувся до жителів ОТГ з закликом проявити відповідальність та утриматися від відвідування цвинтарів.

Нагадаємо, щоденно в Лиманській ОТГ проводиться дезінфекція та дезактивація, спрямовані на недопущення розповсюдженню коронавірусної інфекції. Жодного випадку захворювання на COVID-19 чи підозри на таке захворювання в громаді — немає.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.