Управління Держенергонагляду у Донецькій області дослідило готовність Лиманської ОТГ до отаплювального сезону

32

Наприкінці липня представники Управління Держенергонагляду у Донецькій області взяли участь у низці засідань робочих груп, комісій та селекторних нарад щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Проведено обстеження ВО «Лимантепломережа» ОКПЕ «Донецьктеплокомуненерго». Проведено огляд теплового господарства 11 котелень (м. Лиман, м. Сіверськ Донецької області). Підписано Акти стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2020-2021 років по 9 котельням, з висновком – теплове господарство підготовлено. За іншими 2 котельням ведуться роботи з усунення виявлених невідповідностей.

Управлінням Держенергонагляду у Донецькій області рекомендовано прискорити проведення роботи з підготовки теплових господарств теплопостачальних організацій та споживачів теплової енергії соціальної сфери, а також забезпечити їх готовність до роботи в опалювальний період 2020-2021 року у встановлені терміни:

  • теплових господарств теплопостачальних організацій – не пізніше 15 вересня поточного року;
  • теплових господарств споживачів теплової енергії – не пізніше 25 вересня поточного року;
  • підписання актів готовності до роботи в опалювальному періоді провести за участю представників Управління Держенергонагляду у Донецькій області.

Читайте также: В Украине произошли изменения в правилах начисления и выплаты госпомощи.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.