УСЗН Лиману звернувся до підприємців Лиманської ОТГ

142

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з вересня поточного року запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги пакунок малюка цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

Просимо заклади торгівлі, які реалізують дитячі товари, зокрема:

  • засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни;
  • дитячий одяг та взуття;
  • дитяче харчування;
  • дитячий посуд;
  • дитячі іграшки;
  • текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри; товари для породіллі,

долучитися до пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Наразі Міністерством соціальної політики розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру. На офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, а також додаткову угоду про приєднання до договору.

Щоб взяти участь у проекті, необхідно укласти додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до публічного договору: зайти на сторінку офіційного веб-сайту Мінсоцполітики за посланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html (розділ «Пакунок малюка»), в якому публікується актуальна інформація щодо реалізації пілотного проекту та розміщена додаткова угода.

Управління соціального захисту населення
(за матеріалами офіційного сайту Мінсоцполітики
)

Читайте також: Лиманські рятувальники звернулись до жителів громади з приводу знищення сухостою.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.