В Лимані пройшов семінар з фермерами та землекористувачами Лиманської ОТГ та Бахмутського району

52

Українська компанія з виробництва засобів захисту рослин «UKRAVIT» провела в Центрі культури і дозвілля міста Лиман науково-практичний семінар з фермерськими господарствами та землекористувачами Лиманської ОТГ та Бахмутського району. Про це повідомляє прес-служба виконкому.

Протягом зустрічі були накреслені основні напрямки співробітництва, а саме:

1. Комерційна політика та маркетингові пропозиції вітчизняного виробника засобів захисту рослин компанії «UKRAVIT».

З цим питанням присутніх ознайомив А. Баранов — директор Луганського та Донецького регіонального торгового представництва.

2. Комплексні технологічні рішення у захисті та підживленні сільськогосподарських культур.

Вагоме слово у цьому питанні сказала наука — С. Авраменко, доктор сільськогосподарських наук, провідний науковий співробітник Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН, провідний консультант у сфері захисту рослин компанії «UKRAVIT», І. Ниска, кандидат сільськогосподарських наук, науково-технічний консультант «UKRAVIT»., С. Чугаєв, декан агрономічного факультету Луганського національного аграрного університету.

3. «Інститут здоров’я рослин». 

Представлена компанією «UKRAVIT» комплексна співпраця з аграріями в агробіологічному сервісі, який передбачає проведення розгорнутого агрохімічного аналізу ґрунту за понад 70 показниками, аналізу води, фітоекспертизи насінневого та рослинного матеріалу, визначення хімічного складу використовуваних пестицидів та агрохімікатів.

4. Фінансові рішення для вдалого старту.

Обговорені питання пільгового фінансування сільгосппідприємств на продукти компанії «UKRAVIT» та послуги «Інституту здоров’я рослин».

5.  Зернотрейдингові програми закупівлі сільгосппродукції компанією «UKRAVIT», в тому числі форвардні закупки. 

Також були презентовані і обговорені гібриди насіння, засоби захисту рослин компанії «UKRAVIT», регламенти їх застосування, біологічні аспекти тощо.
Вся зустріч пройшла у жвавому обговоренні зазначених питань під гаслами «Все починається з науки» та «Розкрий енергію життя».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького Уряду допоможе покращити систему соціальних послуг для сімей на сході України. Для цього минулого тижня ЮНІСЕФ підписав меморандуми з 10 громадами Донецької та Луганської областей, які дозволять прискорити впровадження проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді” і посилити залучення місцевої влади.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.