В Щурово проведено виїзне засідання робочої групи з вивчення питань розвитку туризму на Лиманщині

124

Засідання робочої групи було організовано та проведено 21 липня у Щуровській зоні відпочинку на базі відпочинку «НКМЗ» у форматі проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання представниками підприємств, установ, організацій, суб’єктами підприємницької діяльності галузі туризму, особами, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі) та розташовані на території Лиманської об’єднаної територіальної громади норм чинного законодавства та обговорення актуальних проблем у формі діалогу.

До засідання долучилися власники закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані у селі Щурове та їх офіційні представники.

Робочою групою у складі представників:

  • виконавчого комітету міської ради;
  • відділу культури і туризму міської ради;
  • Слов’янсько-Лиманського Управління ГУ ДФС у Донецькій області;
  • комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби;
  • управління Держпродспоживслужби в м. Лимані Донецької області;
  • Лиманської районної філії Державної установи (Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України);
  • Лиманського відділення поліції Слов’янського ВП ГУ НП в Донецькій області

в межах своїх повноважень надано інформацію та роз’яснення щодо дотримання норм чинного законодавства представниками туристичного бізнесу, що розташовані на території Лиманщини.

Велику увагу приділено обговоренню актуальних проблем туристичної галузі у період запроваджених карантинних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

До роботи робочої групи приєдналися голова мікрорайону «Щурівський», директор Комунального підприємства «Лиманський Зеленбуд», представники Головного управління Держпраці у Донецькій області, заступник міського голови Гамаюнова Юлія Миколаївна та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Малий Роман Олександрович, під керівництвом якого і відбулося засідання.

Читайте також: В УСЗН Лиману повідомили, хто має право на одноразову матеріальну допомогу.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.