В Україні запустили онлайн-сервіс з перевірки достовірності дипломів

64

В Україні запустили сервіс, який дозволяє підтвердити достовірність документів про вищу освіту державного зразка, але тільки тих, які були видані починаючи з 2000 року. Юридичне підтвердження достовірності диплома приходить на електронну пошту. Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністр освіти Ганна Новосад розповіла, що Міносвіти в активному режимі працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг.

«У такий спосіб ми формуємо культуру взаємодії державних органів із ключовими стейкхолдерами — звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліки можуть отримати документ, що підтверджує достовірність диплома», — зазначила Новосад.

Для того, щоб підтвердити достовірність документів, потрібно заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, вказати реквізити диплома та персональні дані його власника. Сервіс формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку та надсилає на вказану електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Користуватися сервісом можуть не тільки власники дипломів, а й виші, офіційні установи тощо. Доступні дані про всі дипломи, окрім дипломів випускників військових навчальних закладів і підрозділів.

Раніше повідомлялося, що в Україні запрацював реєстр заготівлі деревини.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш Telegram. Самые свежие и важные новости вы узнаете первыми.