«Віконні шахраї»: лиманців застерігають від нової афери, що набирає обертів

180

Останнім часом почастішали випадки, коли під виглядом успішних менеджерів «віконних фірм» пропонують супервигідні угоди шахраї. Про це повідомила прес-служба Слов’янського відділу поліції Донецької області.

Найпопулярніші шахрайські схеми на віконному ринку:

«Дрібний шрифт»

Біда в тому, що люди, спокусившись ціною, як правило, підписують договір, не читаючи. З одного боку, вони обмануті, з іншого — підприємець діяв згідно з договором, в якому не було відображено, кому і що обіцяно. І як результат замість замовленого вами балконного блоку ви отримуєте тільки вікно.

«Занижена ціна»

До вас додому приходять молоді люди, які представляються працівниками «віконної фірми» і пропонують поміняти вікна по привабливим дешевими цінами. Тут шахраї складно розповідають про акцію компанії на установку вікон, про програму з безкоштовної профілактиці вікон або ж, що тільки у них діють знижки для пенсіонерів на установку пластикових вікон. Після чого беруть гроші, залишають липові квитанції і назавжди зникають.

Головний захист від шахрайства — пильність. Потрібно ставити питання, уточнювати і контролювати кожну деталь, перевіряти репутацію компанії, читати договори і пам’ятати про шахрайські схеми.

Раніше повідомлялося, що на Лиманщині поліцейські перевіряють дотримання умов карантину в магазинах.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.