Вітання міського голови з Новим 2020 Роком

94

Вельмишановні жителі Лиманської громади!

Щира віра кожного лиманця, кожної родини в те, що Новий рік принесе позитивні зміни в усі сфери життя — незламна і обов’язково втілиться у життя. Довгоочікувані новорічні свята — вісники оновлення, здійснення мрій, втілення всіх сподівань.

Останні дні старого року — чудова можливість озирнутися на цьогорічні здобутки та перемоги, проаналізувати недоліки та ставити перед собою нові цілі та завдання. Коли я озираюся на пройдений шлях, осягаю цей рік, добре розумію: попереду ще багато роботи, аби Лиманщина була кращою громадою в Україні. Рік був реформаторським, непростим, але й сповненим позитивних кроків до вагомих результатів: відремонтовані освітні заклади, лікарні та автошляхи, наші діти працюють на сучасному обладнанні, а ми користуємось новими, комфортними комунальними автобусами! Наші аграрії продовжують ставити рекорди врожайності, а Лиманський край знаходить друзів та партнерів за кордоном, працюючи над обміном досвіду та підвищенням інвестиційної привабливості!

Треба пам’ятати, що добрі справи ніколи не даються легко! Я хочу подякувати кожному, хто долучився до справи розвитку та розбудови Лиманської громади, кожному, хто не залишився осторонь. Хто самовіддано трудився для громади у культурних, освітніх, медичних закладах, соціальної та економічній сферах, комунальному господарстві та бізнесі! Лише спільними зусиллями кожного жителя Лиманщини, віддаючи всі сили та щирість серця ми зробимо життя нашої затишної Батьківщини таким, про яке мріють люди! Тож будьмо патріотами нашої держави та затишного Лиманського краю: повіримо в себе, підтримаймо один одного — разом ми здатні творити дива!

З особливою пошаною хочу згадати наших славних українських воїнів, які зустрічають Новий рік на передовій, захищаючи кордони незалежності України, територіальну цілісність нашої держави! Жителі громади дякують Вам за мирну святкову ніч!

У Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Я бажаю усім лиманцям зустріти Новий Рік та відзначити Різдво Христове у колі близьких та друзів. Від щирого серця загадайте бажання у новорічну ніч, заплануйте нові високі цілі та завдання — і все обов’язково здійсниться!

Нехай ці зимові дні принесуть в оселі лиманців радість, затишок та добробут, а 2020 рік стане для всієї Донеччини та України роком миру та процвітання!

З новим роком!

Міський голова Петро Цимідан