Визначено переможців конкурсу «Свобода слова» пам’яті Ігоря Александрова

19

Вчора, 15 серпня, було оголошено імена переможців обласного конкурсу пам’яті Ігоря Александрова «Свобода слова» серед журналістів та творчих колективів ЗМІ Донецької області. Про це повідомляє прес-служба ДонОДА.

Згідно наказу №86/173-19 від 15.08.2019 «Про затвердження переліку переможців обласного конкурсу пам’яті журналіста Ігоря Александрова «Свобода слова» серед журналістів та творчих колективів засобів масової інформації Донецької області», переможцями стали:

— кореспондент телеканалу UA:Донбас Надія Задорожня з відеосюжетом «Залишилися без квартир»,

— член НСЖУ, позаштатний кореспондент газети «Приазовский рабочий» зі статтею «Право на гідність»,

— менеджер із зв’язків з громадськістю ДП «Маріупольський морський торговельний порт» Катерина Непомняща з фотороботою «Залізні докери в очікуванні вантажу»,

— автор збірки публікацій «Слов’янський рахунок» Олег Солодун.

Згідно Положення, переможці відзначаються дипломами та грошовими преміями в розмірі 10 000 грн в кожній номінації. Виплата грошових премій здійснюється на розрахунковий рахунок, відкритий в банківській установі.

Нагадаємо, раніше розпочався конкурс, покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договорів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігу на підприємствах України та за кордоном.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.