З чого складаються робочі будні поліцейського – майор поліції Микола Роменський

104

Донеччина. Лиман. Існує безліч професій. Кожен обирає свою дорогу. Микола Роменський  присвятив себе професії поліцейського, яку він вважає дуже важливою і цікавою.

Микола вважає, що потрібно бути сміливим, порядним, врівноваженим і рішучим, щоб стати поліцейським.

— Чому Ви обрали цю професію?

— Рано чи пізно перед нами стоїть вибір — вибір професії. Я хотів, щоб це була не просто робота, а щось таке, що буде приносити користь. Довго вибирати не довелося — з дитинства вважав, що професія правоохоронця найпочесніша і потрібна суспільству.

— Чи потрібні якісь особливі якості і навички людини, котра вирішила стати фахівцем в цій галузі?

— Звичайно, крім хорошого загальноосвітнього рівня та фізичної підготовки поліцейському необхідні такі якості, як комунікабельність, терплячість, наполегливість, а головне — бажання завжди допомогти людям, іноді навіть на шкоду собі.

— Що найцікавіше у Вашій роботі?

— У правоохоронних органах я вже 14 років. Свою службу я розпочав з посади дільничного офіцера, потім працював в підрозділі з протидії боротьбі з економічними злочинами, а зараз я заступник начальника сектору превенції Лиманського відділення поліції. А, що цікаве? — Усе! А найважливіше — це результат згуртованої і наполегливої ​​роботи всіх служб поліції і наша загальна мета: встановити злочинця, зібрати всі докази, а головне, щоб люди знали, що ми завжди поруч і готові допомогти. Люди, з якими ми стикаємося, вони розповідають про свої проблеми, довіряють тобі і ти реально бачиш, як твої зусилля допомагають комусь.

— Кому б Ви могли порекомендувати свою професію?

— Всім молодим і цілеспрямованим хлопцям і дівчатам.

— Як Ви бачите свою професію в майбутньому?

— Правоохоронні органи завжди були, є і будуть. Але вірю в те, що всі громадяни зрозуміють, що участь громади в справі охорони громадського порядку, це, в першу чергу, ознака сильного суспільства. Вірю — наша поліцейська спільнота поповниться саме сильними молодими спеціалістами!

За матеріалами Слов’янського відділу поліції Донецької області

Как сообщалось ранее, выпускные балы в Лимане прошли без происшествий.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш микроблог в Twitter по ссылке https://twitter.com/liman_storona