З Днем Незалежності України!

77

Шановні земляки!

24 серпня 1991 року стало знаковим днем в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна та незалежна Україна.

У цей знаменний день весь український народ об’єднав свої зусилля, аби серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан злилися барвами української державності у символ свободи, щоб завжди майорів український Прапор та панував український Закон на рідній землі для всіх майбутніх поколінь!

Це не просто День народження держави — це дата, яка втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. Це свято шани до цілих поколінь українців, які незважаючи ні на що творили націю і боролися за незалежність.

Без сумніву за всі роки незалежності чимало випробувань випало на долю країни. Але саме сьогодні, як ніколи раніше, наш народ стикнувся з нелегким випробуванням — з випробуванням відданості та любові до Батьківщини.

Від імені Лиманської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Незалежності України.

З повагою,

міський голова                                                              Петро Цимідан