Зеленський анонсував обов’язкову перевірку депутатів на поліграфі

13

Усі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики мають пройти перевірку на поліграфі.

Президент України Володимир Зеленський запевняє всіх «зовнішніх і внутрішніх ворогів», що не дозволить дискредитувати фракцію «Слуга народу». Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

«Напевне, багато хто думає, що міжнародний візит Президента у далеку країну — зручна нагода дискредитувати фракцію «Слуга народу» та посіяти розбрат і розкол, який надто сподобається нашим ворогам — і зовнішнім, і внутрішнім. Хочу сказати цим людям: якщо ви так насправді думаєте, то глибоко помиляєтеся», — наголошує Зеленський.

Глава держави також підкреслив, що він в курсі всіх подій. І жодна операція не проходить без його відома.

«Я не допущу, щоб хтось зсередини фракції чи ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України», — заявив Президент.
Володимир Зеленський зазначив, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики мають пройти перевірку на поліграфі. А якщо буде встановлено, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на Комітеті, то за справу візьмуться антикорупційні органи.

Президент наполягає на чесному та неупередженому розслідуванні, яке розставить всі крапки над «і».

«Механізм, як на мене, простий і прозорий. А тому — набагато кращий, ніж з’ясування стосунків через соціальні мережі і телеграм-канали», — зауважив глава держави.

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.