Золотий фінал Лиманської «Багіри»: шестикратні переможці обласних змагань з футзалу

62

8 лютого 2020року у місті Лиман на паркеті ФСК «Локомотив» відбулися змагання фінального етапу чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат старшої вікової категорії 2003-2005 років народження.

Одразу зазначимо, що до цьогорічного фіналу серед старших дівчат не потрапили команди зі Слов’янська та Черкаської ОТГ, міста Краматорська, Мар’їнки, Костянтинівки та Маріуполя. Щодо останніх,то керівний склад та дівчата зосереджені на підготовці до зимового чемпіонату України з футболу серед жіночих команд, фінальні змагання яких відбудуться з 17 лютого 2020 року у місті Чернігів.

Фінал чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат відбувся за коловою системою одне коло, де матч складався з 15 хвилин.

Результати ігор: «Багіра»-2-ДЮСШ (м. Лиман) – «Ставчаночка» (Лиманська ОТГ) — 6:2; «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман) — «Багіра»-2-ДЮСШ – 11:5; «Багіра»-1-ДЮСШ — «Ставчаночка» — 10:2.

У підсумку місця розподілились таким чином:

1 місце — «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман)

2 місце — «Багіра»-2-ДЮСШ (м. Лиман)

3 місце — «Ставчаночка» (Лиманська ОТГ)

Шостий рік поспіль команда «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман) стає переможцем обласних змагань з футзалу.

За підсумками змагань організаторами визначено кращих гравців у номінаціях воротар – Віра Романко («Ставчаночка»); захисник – Дар’я Запара «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман); нападник – Анна Тимофєєва («Багіра»-2-ДЮСШ); універсальний гравець – Ангеліна Голік («Багіра»-1-ДЮСШ). Номінантів нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Команда-переможець «Багіра»-1-ДЮСШ м. Лиман нагороджена кубком, грамотою, а гравці — медалями, команди-призери удостоєні грамот, а гравці-медалів.

Змагання чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат 2003-2005 років народження відбулися за підтримки облспортуправління Донецької облдержадміністрації та громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області».

Вітаємо наших чарівних спортсменок та бажаємо подальших успіхів та високих спортивних досягнень!

Не пропускайте ни одной новости, подписавшись на наш канал в Telegram.